opelsyna 04.02.2013 в 00:02


щось


душу охоплює якесь таке хвилювання, як ніби щось важливе десь поряд, як ніби вдаkось згадати щось, що давно забуте. як ніби вдалось нарешті відчути щось, що було заборонене. на що ти сам наклав заборону з певних причин і вирішив, що для тебе, для людей краще цього не відчувати.

і я знаю що це. це-рокенрол душі. ми ж його насправді подавлюємо. певні причини заставляють нас робити це, хіба не так? бо є наслідки. іноді треба думати, щоб цих наслідків не було.

знову втратила думку.....

іноді я дуже добре розумію, чому великі літератори світу цього творили під психотропами. банально-відкривається свідомість. те, що наболіло, це те ж саме, що ми можемо тримати під замком під-час тверезого глузду. але потрібно лиш нам якось підважити цей стан рівноваги, як ми або випускаємо на волю щось потаємне, хоч і для себе, ми ним насолоджуємось і ми його смакуємо. або ж ми ностальгуємо. або ж ми депресуємо. все залежить, яке воно це щось.

я щойно мала якусь думку. і я хотілва її описати, як на мене вона було офігенна. але долею секунди, відволікшись на щось інше, ця думка пропала. муза мене покинула. і це сумно. сумні ці моменти, коли думки пропадають. це дуже не правильно, коли музи пропадають. кожну не використану думку ми убиваємо. кожну не використану музу ми вбиваємо. з цього можна зробити висновок, що люди-вбивці мимоволі. вони закохуються, вони ігнорують музи, вони їх як наслідок убивають. один із способів убити музу. один з негативних аспектів кохання, якщо воно не сліпе.

і ще не правильно тратити час на чекання листів. ще неправильніше не відповідати на листи. вершина неправильності писати листи, які потребують відповіді.

покищо крапка. не правильно також витягувати всі соки з музи.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 9
Рекомендовал эту запись

"ще не правильно тратити час на чекання листів. ще неправильніше не відповідати на листи. вершина неправильності писати листи, які потребують відповіді" - гарно сказано. Навіть подекуди сенс є тут...

дякую. деколи можу)
Рекомендував цей запис
читаю перші два абзаци і диву дивуюсь, що це я написала. я ж не памятаю, щоб я таке писала!
уяви який я був шокований, коли випадково зайшов сюди і побачив оце ЩОСЬ..
уявляю. я сама шокована, що випадково щось тай написала)
Рекомендовал эту запись

люди-убийцы поневоле. они влюбляются, они игнорируют музы, они их как следствие убивают.

дякую за переклад так, люди такі. іноді ми не можемо це змінити
"якось" " щось" "десь" -невизначеність як атрибутивна характеристика буття :)